تخلفات انتخاباتی در گیلان پای فرمانداران را هم به میان کشید

به گزارش « سنگرما » به نقل از هشت دی در پی پیگیری شکایت از مسئولان و مدیران دولتی متخلف در انتخابات اخیر، تعدادی از فرمانداران استان جهت بررسی پرونده تخلفاتی خود به دادگاه احضار شدند.

بر این اساس، تعدادی از فرمانداران گیلان پس از حضور در دادگاه و وجود دلایلی برای بروز تخلفات قانونی در اجرای انتخابات و یا تبلیغ به نفع یکی از نامزدهای ریاست جمهوری با قرار وثیقه آزاد شدند.

گفنتی است در جریان انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، بسیاری از مسئولان دولتی دخیل در انتخابات بصورت علنی و آشکار اقدام به تبلیغ حسن روحانی نامزد منتخب انتخابات کردند.


دیدگاه برای “تخلفات انتخاباتی در گیلان پای فرمانداران را هم به میان کشید
  1. به نام خدا
    خداوند را شاکریم که در بخش سنگر هیچ تخلف انتخاباتی نداشته ایم به همین مناسبت از مجریان به خصوص جناب حجت الاسلام والمسلمین تجدد امام جمعه محترم وفرمانده فیضی نیا ورحیمی بخشدار و غیرو….که در خلق حماسه ۲۹اردیبهشت نقش داشته اند کمال تشکر وقددردانی را دارم .وبه خصوص ۵ عضو شورا حتی بدون خدای ناکرده خرید یک عدد رای نا پاک عضو شورا شدند و قرار است این شهر را آباد کنند متشکرم .و همچنین از آقایان شورای فعلی آقای پور رجبی وسرهنگ سهرابی و همچنین (سرهنگ کیاهی نامزد این دوره ) که در دوره بعد حضور ندارند تشکر می کنم چون مردم به آنها رای کافی دادند ولی ۵عضو منتخب توانستند با تلاش وکوشش وهزینه کافی رای لازمه را به دست آورند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *