فعال سیاسی سنگر:آقای مسئول آن زمان که دنبال پست خود بودید نمی دانستید که نظام اسلامی ما مدافع حریم اهل بیت است؟

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سنگرما” حسن اسماعیل پور فعال سیاسی بخش سنگر در خصوص سخنان یکی از مسئولان شهر سنگر متن یادداشتی را برای این تحریریه ارسال کرد که به شرح زیر می باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم…

مدتی است حرف های  زننده یکی ازمسوولین شهرسنگر دهان به دهان می چرخد ونقل مجالس ومحافل حقیقی ومجازی شده است
حرف هایی تلخ که شنیدنش  باعث نگرانی مردم شهیدپرورسنگراست.توجیه غیرمنطقی کمبودهای شهرسنگر ونوشتن آن به پای دفاع ازحرم اهل بیت غیرقابل قبول است.

آقای مسوول اگرقدردان مدافعان حرم نیستید نباشید ولی حرف های نیش دارهم نزنید.آن زمان که دنبال پست خود بودید نمی دانستید که نظام اسلامی ما مدافع حریم اهل بیت است؟دفاع ازحریم اهل بیت هزینه دارد.هم معنوی وهم مادی…می گویند شوخی بوده!خب چرا بافیش های حقوقی شوخی نکردید؟امیداریم ازمردم سنگرعذرخواهی کنید.

آن دسته ازمسوولین سنگرهم که دنبال ماست مالی کردن این داستان هستند به خود بیایند وتکلیف خود را با برخی جریانات  مشخص کنند…از خدای بزرگ میخواهیم که اگر مدافع حرم نشدیم لیاقت داشته باشیم مدافع مدافعان حرم باشیم!!!


دیدگاه برای “فعال سیاسی سنگر:آقای مسئول آن زمان که دنبال پست خود بودید نمی دانستید که نظام اسلامی ما مدافع حریم اهل بیت است؟
 1. سلام و عرض احترام
  بنده به عنوان یک فعال فرهنگی به نمایندگی از خواهران انقلابی وهمیشه در صحنه سنگر ناراحتی واعتراض خود را ازبرخورد تعدادی از مسئولین وهمچنین سکوت تعدادی دیگر از آقایون اعلام میدارم

  بسم الله الرحمن الرحیم
  دراین روزها که هر طفل نو آموزی فلسفه جهاد مدافعان حرم را در آن سوی مرزهای جغرافیایی می داند از عده ای از مسئولین سخنانی شنیده میشود که بسیار تاسف بار است،این سخنان حتی اگر لباسی به نام شوخی برای توجیه بر تن کنند بازهم غیر قابل قبول است ، ما با مقدساتمان شوخی نداریم ، مقدسات ما خط قرمز ماست،مابنارا بر این میگذاریم که شما از باب ممکن الخطابودن خطا کرده اید،لذا جبران خطا معذرت خواهی وپوزش است نه توجیه.
  ان شالله خدا مارا به راه راست هدایت فرماید

  (جهانگیریان )

  به نمایندگی از طرف تعداد زیادی از خواهران انقلابی سنگر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *