یادداشت:آقای شهردار اگر امنیت کشور هم با تفکر شما مدیریت می شد همانند چاله های خیابان وکمر بندی نیمه کاره سنگر بود/چرا پول هایی که برای حقوق های نامشروع هزینه شده را به شوخی یادآور نشده اید

به گزارش سرویس سیاسی “سنگرما”

ما را مدافعان حرم آفریده اند.
بسم الله الرحمن الرحیم ”
در این سال های فعالیت رسانه ای خود برای بار اول است  که مستقمیاً وشخصاً  خطاب به فردی یادداشتی نوشته ام واین بار هم بنا نداشتم که مستقیماً با فردی از این طریق سخن گویم ،اما سخنان  البته اگر بتوان نام آن را سخن نامید  من را وادار ساخت تا چند نکته را به جناب شهردار سنگر یادآور شوم.
۱-آقای فرزانه شما در فرار از انتقادهایی که به شما وارد است کمک به جبهه مقاومت را بهانه بی تدبیری وسو مدیریت خود کرده اید درصورتی که برای هر  صاحب تحلیلی پر واضح است و این رامی داند کمک به مردم سوریه وعراق علاوه بر وظیفه شرعی یک استراتژیک برای جمهوری اسلامی ایران بوده است.
۲-جناب شهردار اگر امنیت کشور هم با تفکر شما میخواست مدیریت شود مطمئناً در خوش بینانه ترین حالت همانند چاله چوله های  خیابان ها وکوچه های سنگر وهمچنین کنار گذر نیمه کاره چند دهه سنگر بود،مگر شما سخنان رهبر انقلاب در خصوص دفاع از حریم اهل بیت وکشور های همسایه را نشنیده اید.
۳- آقای فرزانه شما هم همانند برخی از هم کیشانتان وهم حزبی هایتان سخنانی را تکرار می کنید وبر طبل آن میکوبید که دشمان قسم خورده این کشور در رسانه های خود عنوان می کنند،آیا تکرار این سخنان از روعمد است ویا از روی جهل در هرصورت باید توجه داشته باشید که هر کس به این مردم پشت کند سیلی محکمی خواهد خورد همانند ۷ دی که مردم سنگر یک روز زودتر از همه پایان تلخی بر پیکره فتنه گران به یاد گذاشته اند.
۴- این نکته هم باید یادآورشوم بر خلاف سخنان واهی  برخی هاکه زیاد هم نیستند که مدافعان حرم برای پول به سوریه می روند، میتوانید سوال کنید که خوشبختانه مدافعان حرم در جوار شما و در همین سنگر هم کم نیستند که آیا پولی دریافت کرده اند؟
۵-گفته می شود شما به شوخی چنین حرفی را زده اید که در فرض صحت هم به هیچ عنوان صحیح نبوده و باعث عصبانیت مردم شهید داده وولایی بخش شده اید .
۶- آقای فرزانه چرا به شوخی هزینه هایی چند برابری برای مذاکرات که هزینه های جبران ناپذیری به کشور وارد کرد وبه قول رهبر معظم انقلاب خسارت محض بود وهمچنین دریافت فیش های نامشروع  نجومی را یاد آور نشده اید.
۷-شهردار محترم سنگر توصیه میکنم به جای اینکه نبود اعتبار ومنابع مالی را بهانه ای برای  مشکلات شهر عنوان میکنید ،از نمایندگانی که در زمان انتخابات از نام شهرداری برایشان تبلیغ کرده اید بهره ببرید وکمک بگیرید.
۸-اگه قرار بود که در جواب هر مشکلی بگوییم که پول نداریم ،پس هر فردی میتواند همین حرف را بزند وهرکسی میتواند مسئول باشد ودیگر نیازی به فردی با تجربه ای مثل شما نیست.
۹-پیشنهاد بنده به شما این است که از همه خانواده های شهدا عذر خواهی نمایید،اگر در خط انقلاب ورهبری هستید وراه خود را از فتنه گران وحامیان فتنه جدا می دانید.
البته اعضای محترم شورای اسلامی شهر سنگر نیز اگر میخواهند که در دور بعد از انتخابات هم ماندگار شوند می بایست واکنش مناسبی نسبت به این سخنان داشته باشند. والسلام

حسین زارع
۱۳۹۵/۱۰/۹


2 دیدگاه برای “یادداشت:آقای شهردار اگر امنیت کشور هم با تفکر شما مدیریت می شد همانند چاله های خیابان وکمر بندی نیمه کاره سنگر بود/چرا پول هایی که برای حقوق های نامشروع هزینه شده را به شوخی یادآور نشده اید
 1. واقعا باید ادبیات نوشتاری یک مسئول سایت خبری در سطح بخش انقدر پایین باشه که جمله بندی ضعیف داشته باشه و حتی به خودش زحمت نده یک بار مطلبی که نوشته رو بخونه تا استراتژی رو استراتژیک ننویسه و مدیریت رو مدیرت؟!
  شما وقتی داری نقد میکنی باید بی عیب و نقص نقد کنی عزیز…

 2. بسم الله الرحمن الرحیم
  اینکه یک مقام مسئول زبان گشوده و چنین حرفی در زمینه محور مقاومت می زند، آن هم در این دولت چیز عجیبی نیست!
  بلکه عجیب این است که مشاور رئیس جمهور این دولت سعی بر این دارد که فتح حلب را به خودشان بچسباند اما عده ای سعی بر این دارند که کمک به محور مقاومت را باعث عقب ماندگی بدانند، عجیب این است که وحدت سخن و رویه حتی در کوچک ترین قسمت این دولت نیز وجود ندارد، سخنان مسئولان خرد و کلان این دولت از ابتدا تاکنون از روی تفکر و تعقل نبوده و اکثرا سخنانی را به زبان آورده اند که بعد مجبور به پس گرفتن آن شده اند!
  و اما عجیب تر از همه این چرخشهای ۳۶۰ درجه ای مسئولان است!
  معلوم نیست چه بر سر برخی ها آمده که یکبار دم از حمایت از محور مقاومت می زنند و روزی آن را باعث عقب ماندگی می دانند…
  یا اینکه چه بر سر برخی دیگر آمده که روزی با مشت های گره کرده در خیابانهای گیلان شعار مرگ بر موسوی و کروبی و خاتمی سر داده و روزی دیگر خواستار رفع حصر می شوند…
  به هر حال در این دولت ما از این دست مسائل کم ندیده ایم و نخواهیم دید از بزرگشان تا کوچکشان ثبات در سخنگویی ندارند و این نشان از این مثال هرچه برآید خوش آید دارد و اینکه تنها به این اشخاص به دنبال تیتر شدن هستند و هیچ توجهی به بازتاب سخنان خود ندارند، آقای فرزانه هم از این قاعده مستثنی نیست و با این سخن به خواسته خود که تیتر شدن بود رسید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *