فرمانده بسیج اسلام آباد سنگر: برخی مسئولان بی‌تدبیری و عدم مدیریت خود را به گردن کمک به محور مقاومت می‌اندازند

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سنگرما” ابراهیم ضیغم فرمانده حوزه بسیج اسلام آباد  به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۸ و۹ دی پیام صادر کرده که به شرح زیر می باشد .

 

“بسم الله الرحمن الرحیم”

حماسه هشتم دی‌ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار گیلان در راهپیمایی ۸دی‌ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

فتنه ۸۸ با بصیرت بیدارگران، خنثی و به عنوان حماسه نام گرفت. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بصیرت‌شناسی همان شناخت زمان و اولویت‌ها و شناخت دوست و دشمن و شناخت ابزار مقابله با دشمن است. روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگ‌های آنان را نمی‌خورند.

مردم شریف گیلان، یک روز زودتر از استانهای دیگر در روز هشتم دی ماه ۱۳۸۸ با شور و شعور آگاهانه و هوشیارانه خود، زیباترین تجلی بصیرت دینی را به نمایش گذاشتند و حماسه‌ای جاوید آفریدند.

حماسه هشتم و نهم دی‌ماه بسان تازیانه‌ای بر مرکب فتنه‌گرانی بود که در سایه تلاش دشمنان و بداندیشان سعی می‌نمودند بین مردم و نظام فاصله انداخته و آنان را از آرمان‌های عاشورای حسینی و حضرت امام خمینی‌(ره) و انقلاب‌اسلامی دور سازند.

حرکت خودجوش مردان و زنان گیلانی در هشتم دی و مردم دیگر استانها در نهم دی‌ماه یک گام بلند به سمت ظهور بود؛ گامی که نشان از بیداری جامعه اسلامی حول محور ولایت فقیه داشت، زیر باران دروغ‌گویی‌های سران فتنه و شبکه‌های پرشمار رسانه‌ای جبهه باطل، ملت شهیدپرور ایران بودند که نشان دادند اجازه تکرار تاریخ و تنها ماندن آیینه امام حق را نمی‌دهند و این یعنی گامی به پیش‌رو، آمادگی برای ظهور امام زمان (عج).

فتنه ۸۸ نشان داد که دشمن با اصل نظام و انقلاب مخالف است و با ترفندهای متفاوت سعی در براندازی آن داشته، دارد و خواهد داشت.

به طوری که در مذاکرات هم دیده شد که هدف آنها از این همه تلاش برای گفتگو با ایران عزیز چه بوده است، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: دست آنها در مذاکره با ایران دستی چدنی با روکشی مخملی است. دستی که تمام سندهای برجام را امضاء کرد ولی طولی نکشید که زیر قول خود و امضاء خود زد. با این توضیح که آنها در مذاکرات فقط به مذاکره درخصوص توافق هسته‌ای نپرداخته و پا را فراتر گذاشتند.

آنها از ما خواستند که دست از حمایت از محور مقاومت برداریم!

چرا دشمن به دنبال این موضوع است؟

انقلاب اسلامی در همه جهان حامی مظلومان بوده، هست و خواهد بود، در حالیکه امروز بعضی‌ها وقتی از آنها انتقاد می‌شود که چرا فلان جاده را درست نکردید یا چرا به مشکلات رسیدگی نمی‌کنید متأسفانه بی‌تدبیری و عدم مدیریت خود را به گردن کمک به محور مقاومت می‌اندازند و سخن من با اینگونه مسئولان این است که خطوط و مواضع خود را در راستای اهداف انقلاب گذاشته و حرف دشمن را نزنند!

چرا بعضی سرباز بی چون و چرای دشمن شدند؟!

چرا بعضی دنبال این هستند که دشمن از آنها راضی باشد؟!

البته بعضی‌ها نیز امروز اصل فتنه را زیر سوال برده و از به کار بردن نام فتنه ناراحت می‌شوند. ما به اینگونه افراد توصیه می‌کنیم که تاریخ را نگاه کنند و ان شاء الله که عبرت بگیرند، تاریخ هیچگاه فتنه افرادی همچون اشعث بن قیس را فراموش نمی‌کند.

البته من به این افراد توصیه دیگری دارم و آن رجوع به نهج‌البلاغه و خواندن خطبه امام علی(ع) در خصوص ادامه دار بودن فتنه خوارج می‌باشد. اما مردم ما همیشه یک گام جلوتر بوده و هستند و با بصیرت تمام دست فتنه‌گران را همیشه قطع کرده و بعد از این هم آنها را از رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند گذاشت.

لذا از همه شما مردم شهیدپرور  و همیشه در صحنه سنگر تقاضا دارم همچون گذشته با حضور در راهپیمایی ۸ دی در رشت شرکت نموده و مثل همیشه وفاداری خود را به نظام به اثبات برسانند.

و من الله التوفیق

 

ابراهیم ضیغم قاضیانی

۶/۱۰/۹۵پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *