گردهمایی ضد انقلاب در کلن برای قدردانی از فرزند آیت الله!

به گزارش  سرویس امپراطوری دروغ “سنگرما”در مرداد ماه امسال در ایامی که هر ساله منافقین کوردل به مناسبت اعدام منافقین در سال ۶۷ که به بنا بر حکم حضرت امام در خصوص افرادی که در زندان دست به شورش زده بودند و هنوز بر سر موضع نفاق خود باقی بودند صادر شده بود ، فایل صوتی از جلسه ای بین مسئولین قضایی و امنیتی با آیت الله منتظری توسط دفر ایشان منتشر شد که بعد از ۲۸ سال ناگفته هایی را از طرف ایشان در تهمت به حضرت امام و برخی دیگر از خادمین به وطن به سمع ملت ایران رساند.

در همان زمان این فایل صوتی همچون بمبی در فضای مجازی صدا کرد و اولین نتیجه آن این بود که منافقین کوردل را مظلوم و بی‌گناه نشان می داد تروریست هایی که علاوه بر ترور ده‌ها هزار ایرانی در دهه شصت و هفتاد بارها از ایران برای قدرت های غربی جاسوسی نمودند.

پس از انتشار این سند سری توسط فرزند آیت الله دادگاه ویژه روحانیت وی را به اتهام انتشار اسناد محرمانه به محکمه کشید که در نهایت حکم وی مبنی بر ۶ سال حبس و خلع لباس البته با سه سال تعلیق صادر شد.

پس از صدور حکم در دادگاه ویژه روحانیت رسانه های ضد انقلاب فارسی زبان این مساله را پر رنگ نمودند و گزارش ها و تحلیل های زیادی را در سایتها و شبکه های  تلویزیونی خود منتشر کردند تا ثابت کنند که این اقدام فرزند آیت الله منتظری بسیار برای این طیف خوش آیند بوده .

چند روز پیش هم در آستانه هفتمین سالگرد درگذشت آیت‌الله منتظری، جمعی از ضد انقلابیون از شهرهای مختلف اروپا گردهم آمدند تا یک بار دیگر مراتب قدردانی خود را از این اقدامات بیت منتظری و خدماتی که در چند سال اخیر به جامعه ضد انقلاب کرده اند قدردانی کنند.
در این نشست که ‌شنبه شب در شهر کلن آلمان برگزار شد ابتدا ویدئویی دروغین از اعدام های سال ۶۷ به نمایش در آمد که بخش‌هایی از فایل صوتیِ آیت‌الله منتظری را هم در بر می گرفت.
پس از آن  پیام تصویری احمد منتظری، فرزند آیت‌الله در این نشست پخش شد. منیره برادران و جهانگیر اسماعیل‌پور از ضد انقلابیون ساکن آلمان که در دهه‌ی شصت در ایران زندانی بوده اند، دو سخنران این برنامه بودند و رضا علیجانی، نویسنده سایت های ضد انقلاب نیز اداره‌کننده‌ی‌ میزگردی بود که با حضور حسن فرشتیان، کاظم کردوانی و رضا معینی برگزار شد.

 

در این میزگرد راهکار هایی برای مقابله جدی تر با نظام جمهوری اسلامی و ترفند هایی که در آینده می توان با آن برخی از حفره های تاریخی ایران معاصر را که از آنها می توان برای محکومیت نظام اسلامی در برخی از سازمان های به اصطلاح حقوق بشری استفاده کرد مورد بررسی قرار گرفته است.

لازم به یاد آوریست یکی از سخنرانان این گردهمایی روحانی نمایی به اسم حسن فرشتیان بود که از حامیان  فتنه ۸۸ بوده . وی چند سال پیش از مردم خواسته بود با روزه‌خواری در ایام ماه مبارک رمضان به نام  «مقاومت مدنی» و «اعتراض» در مقابل نظام جمهوری اسلامی قد علم کنند. وی که مدعی است علوم حوزوی را پیش از انقلاب و در حوزه ‌علمیه قم گذرانده، در گفت‌وگو با یکی از سایت‌های ضدانقلاب ضمن اشاره به این که ماه رمضان نزد ایرانیان را «‌غمبار» است  روزه‌خواری برخی مردم ایران را از سر لجبازی با حکومت و نوعی نافرمانی مدنی دانسته بود.

 

امپراطوری دروغپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *