تصویر شماره جدید مجله «فرانس فوتبال» لو رفت/ رونالدو برنده توپ طلای ۲۰۱۶+ عکس

بر اساس تصویر لو رفته، ستاره پرتغالی سفیدپوشان مادریدی برنده توپ طلای سال ۲۰۱۶ است.

به گزارش  سرویس ورزشی “سنگرما” در حالی که قرار است برنده توپ طلای سال ۲۰۱۶ امشب (دوشنبه) به طور رسمی در مراسمی در پاریس از سوی مجله معتبر «فرانس فوتبال» معرفی شود، نشریه «سان» انگلیس با انتشار تصویر شماره جدید این مجله که قرار است فردا (سه‌شنبه) به طور رسمی در سراسر کشور فرانسه توزیع شود، برنده این جایزه را لو داد.

در تصویری که از شماره جدید «فرانس فوتبال» لو رفته، عکس کریستیانو رونالدوی پرتغالی روی جلد مجله دیده می‌شود که توپ طلا را در دست دارد. کریس در حال حاضر به همراه رئال‌مادرید برای حضور در مسابقات جام باشگاه‌های جهان در ژاپن حضور دارد و انتظار می‌رود در مراسم امشب از طریق ویدئوی از پیش‌ ضبط شده پیام خود را به هوادارانش برساند.

رونالدو که این فصل ۱۹ گل برای رئال‌مادرید و تیم ملی پرتغال به ثمر رسانده، فصل گذشته ۵۱ گل برای کهکشانی‌ها و سه گل برای پرتغال در یورو ۲۰۱۶ زده و نقش زیادی در قهرمانی رئال‌ در لیگ قهرمانان و قهرمانی پرتغال در یورو ۲۰۱۶ داشت.

رونالدوی ۳۱ ساله تاکنون سه بار توپ طلا را از آن خود کرده که به سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ بازمی‌گردد، این در حالی است که جدی‌ترین رقیب وی یعنی مسی پنج بار در سال‌های ۲۰۰۹، ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ برنده این جایزه شده است.

تسنیمپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *