رابطه جنسی برقرار کنید و صله رحم به جا بیاورید؛ پیشنهادات بی‌بی‌سی برای پذیرش نتایج انتخابات!

حالا بی‌بی‌سی دم از انتخابات دموکراتیک می‌زند؛ آن هم در کشوری که غیردموکراتیک‌ترین کشور دنیاست و از حامیان هیلاری‌جان می‌خواهد تا برای پذیرش نتیجه‌ی غیر منتظره‌ی انتخابات، به سفر بروند، سکس کنند و صله‌ی رحم به جا بیاورند.

به گزارش  سرویس امپراطوری دروغ “سنگرما”، بی‌بی‌سی فارسی از جمله رسانه‌هایی است که سرسختانه از هیلاری کلینتون حمایت می‌کرد. در کنار بی‌بی‌سی برخی رسانه‌های داخلی نیز دائما بر کوس پیروزی کلینتون می‌نواختند و او را در ردیف اوباما و جان‌کری، دیپلماتی برجسته و ایرانی‌پسند و اصلاح‌طلب توصیف می‌کردند.

حالا نتیجه‌ی انتخابات آمریکا مشخص شده است. به گفته‌ی بی‌بی‌سی و رسانه‌های اصلاح‌طلب، ترامپِ دیوانه‌ی تندروی نفهم رئیس‌جمهور شد و آرزوی این جماعت خودشیفته را نقش بر آب کرد. مثلا روزنامه‌ی آفتاب یزد شال عزا به گردن انداخت و صفحه‌ی اول روزنامه‌ی روز پنجشنبه‌اش را سیاه‌پوش کرد!

اما ماجرا زمانی خوش‌مزه‌تر شد که بی‌بی‌سی فارسی مطلبی منتشر کرد با عنوان «چگونه با نتیجه‌ی یک انتخاب دموکراتیک کنار بیاییم؟» و در آن با ارائه‌ی راه‌حل‌هایی، از حامیان ‌خانم کلینتون خواست تا با این نتیجه کنار بیایند. راه‌هایی که به شرح ذیل می‌باشند:

– سعی کنید بخوانید و بفهمید چرا دیگران جور دیگر رأی داده‌اند؛

– روی روابط نزدیک‌ خانوادگی و دوستانه‌تان تمرکز کنید؛

– سکس داشته باشید!!! هر کار که آرام‌تان می‌کند بکنید؛

– بیشتر کار کنید و سفر بروید؛

– از حلقه‌ای که با شما موافقند فراتر بروید و با کسانی که نظر مخالف دارند حرف بزنید؛

– باورهای خودتان را نقد کنید؛

– بپذیرید که ممکن است شما بهتر از بقیه ندانید؛

– یادتان باشد که مشکل از دست شما خارج است؛

– به کارهایی که آرام‌تان می‌کند بپردازید.

 

بله؛ این‌ها فرمول‌هایی بود که بی‌بی‌سی برای منتقدان سرسخت ترامپ ارائه کرد تا خدای ناکرده هضم نتیجه‌ی انتخابات برای‌شان مشکل نباشد و مبادا وارد خیابان شوند و علیه ترامپ و دولتش شعار سر بدهند و زور و هیجان‌شان را سر FBI و بانک‌ها و مغازه‌ها و سطل‌های زباله‌ی ایالات متحده و اصول لیبرالیسم خالی کنند!

یادی کنیم از صحنه‌گردانی‌های رسانه‌ی فارسی‌زبان بی‌بی‌سی در ایام انتخابات سال ۸۸ که البته هیچ‌گاه از خاطره‌ها پاک نخواهد شد. جماعت اصلاح‌طلبی که نتیجه‌ی انتخابات آن سال، در معده‌ی سیاسی‌شان هضم نشد و کردند آنچه را که نمی‌بایست می‌کردند:

شعار علیه اصل ولایت فقیه، القای شبهه‌ی تقلب، لخت‌کردن و آتش‌زدن بسیجی‌ها و سربازان نیروی انتظامی، حمله به پایگاه بسیج، به آتش کشیدن مسجد، حمله به مردم و عزاداران حسینی، آتش‌زدن اتوبوس‌ها، شکستن شیشه‌های بانک‌ها و فروشگاه‌ها، توهین به امام و رهبری و …!

استاندارد دوگانه‌ی بی‌بی‌سی همین است؛ و البته بعید است برخی از جماعت هنجارشکن از این ماجرا درس عبرت بگیرند. در آن هنگام بی‌بی‌سی به همراه امپراطوری رسانه‌ای ضد انقلاب، پای خود را در یک کفش کردند که انتخابات ایران با مشارکت ۸۵ درصد از مردم، غیر دموکراتیک و شبهه‌ناک است و برخی از خواص و بزرگان و زعمای جناح‌های سیاسی داخل نیز کلیدواژه‌های بی‌بی‌سی را تکرار می‌کردند.

حالا بی‌بی‌سی دم از انتخابات دموکراتیک می‌زند؛ آن هم در کشوری که غیردموکراتیک‌ترین کشور دنیاست و از حامیان هیلاری‌جان می‌خواهد تا برای پذیرش نتیجه‌ی غیر منتظره‌ی انتخابات، به سفر بروند، سکس کنند و صله‌ی رحم به جا بیاورند.

بی‌بی‌سی همین است؛ متعفن و پست و دروغ‌گو!

آناجپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *